Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Téma: Sucasne nahravanie a pozeranie na DreamBOXe 500S

Hybrid View

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Bob dakujem za link. Inak od DM500S neocakavam zazraky. Jedine co od neho pozadujem je, ze ho spojim s PC a budem moct nahravat program na zdielany HDD, pripadne pripojim video a nahram nan. PC by mal postacovat ten co mam: Athlon XP 2800+, 1GB RAM. Dalej viem ze sa daju pozerat divx filmy, obrazky, mp3 z PC - cez pridavne softy. Jediny problem je v tom sucasnom nahravani a sledovani ineho programu, ale ked pises, ze by sa to malo dat z rovnakeho transponderu, tak to neni problem, kedze uvazujem zatial len o Slovaklink karte a nejake tie nekodovane stanice na inych satelitoch - casom aj kodovane
    Este sa ta spytam, ake problemy mozu byt pri pouzivani DiseqC motoru s dreamom? Aby som sa tomu vyvaroval, pripadne vedel ako na to.

    Za odpoved dakujem.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal MaxMan
    Bob dakujem za link. Inak od DM500S neocakavam zazraky. Jedine co od neho pozadujem je, ze ho spojim s PC a budem moct nahravat program na zdielany HDD, pripadne pripojim video a nahram nan. PC by mal postacovat ten co mam: Athlon XP 2800+, 1GB RAM. Dalej viem ze sa daju pozerat divx filmy, obrazky, mp3 z PC - cez pridavne softy. Jediny problem je v tom sucasnom nahravani a sledovani ineho programu, ale ked pises, ze by sa to malo dat z rovnakeho transponderu, tak to neni problem, kedze uvazujem zatial len o Slovaklink karte a nejake tie nekodovane stanice na inych satelitoch - casom aj kodovane
    Este sa ta spytam, ake problemy mozu byt pri pouzivani DiseqC motoru s dreamom? Aby som sa tomu vyvaroval, pripadne vedel ako na to.

    Za odpoved dakujem.
    Motor?

    Při přepnutí na jiný satelit, kanál H polarizace motor jen cukne a netočí...
    Z V na V pol. točí.
    Problém se projevuje u nových images v kombinaci s různými druhy DM500...
    bob

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Dokaze DM 500S posielat cely datovy stream z jednej frekvencie zo satelitu? Su kanaly iba datove baliky v ramci prudu dat?
    Ak ano, tak by nemal byt problem tieto data rozdelit softwarom a nasledne ich spracovat.
    Vie sa k tomu niekto znaly veci vyjadrit?

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.02.2005
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    U modelu Dreambox 500S stačí použít kvalitnější externí zdroj než je dodáván. A je po problémech s natáčením.

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.06.2003
    Bydliště
    sk
    Příspěvky
    30
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Na otázku sučasné nahravanie a pozeranie.......... tu nevidím jednoznačnú odpoved.Podla mna to asi závisí od dannej img . Jediný img čo mi stým behalo bolo Gemini 1.03. /Samozreje stoho istého transporderu/

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal kanyec
    Na otázku sučasné nahravanie a pozeranie.......... tu nevidím jednoznačnú odpoved.Podla mna to asi závisí od dannej img . Jediný img čo mi stým behalo bolo Gemini 1.03. /Samozreje stoho istého transporderu/
    Dakujem za info. Staci mi z toho isteho transponderu.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.05.2005
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ahoj mam 500-s nekdy z dubna, a potvrzuji ze problem s motorem resi jiny zdroj (necha se objednat i primo se spravnou koncovkou), sledovani streamu po siti mi ale nefunguje.

    Po nekolika sekundach zacne obraz kostickovat, zvuk piskat a v logu dmesg se mi objevi
    dmxdev: buffer overflow
    pouzivam sf image nekdy z listopadu, zkousel jsme ruzne programy na prohlizeni i prime kros spojeni dream<->PC bez switche.

    treba mplayer -playlist http://dream/video.m3u

    datovy tok je kolem 4 Mb/s, coz sit musi zvladnout, problemy zavisi i na prijimanem kanalu, ale nakonec se objevi vzdy a po chvili je to uz nesledovatelne. Zatim nemam info ze by to nekomu opravdu s 500-s fungovalo, pokud mi to nekdo vyvrati, videl bych to na reklamaci... tak se nekdo ozvete at mam jistotu :-)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •